Pudełka na koperty – biuro, dom, szkoła

Szkoła to wspaniałe miejsce, w którym kształtują się nie tylko umysły młodych ludzi, ale również ich charaktery i nawyki, dzięki którym staną się w przyszłości wartościowymi i pracowitymi dorosłymi ludźmi. Każdy z pewnością pamięta walentynki, które w klasach 1-6 szkoły podstawowej, organizowane były w niezwykle pomysłowe sposoby – jednym z nich, były pudełka na koperty, do których wrzucano listy miłosne dla dziewczyn lub chłopców.

Taka walentynkowa poczta zbierała listy przez 2-3 dni i w dzień 14 lutego, rozdawała uczniom ich przesyłki. Nigdy nie zdarzało się również, że których uczeń nie dostał ani jednego listu, ponieważ nawet nauczyciele dbali o to, by nikt nie poczuł się pominięty, chociaż popularne osoby, mogły cieszyć się naprawdę dużą ilością korespondencji. Pudełka na koperty stały na korytarzach, więc uczniowie mogli wrzucać listy w sposób anonimowy.

Dziś pudełka na koperty częściej można spotkać w firmach, ponieważ są to tak zwane skrzynki pomysłów i zażaleń, gdzie można umieścić anonimowo lub podpisując się, swoją propozycję zmian lub informację o tym, na co firma powinna zwrócić szczególną uwagę. Jeśli firma dba o swoich pracowników i fakt, by dobrze czuli się oni w miejscu zatrudnienia, powinna zadbać o wygląd tych elementów wyposażenia. Jak więc powinno wyglądać takie pudełko i gdzie może zostać ono dodatkowo wykorzystane? Odpowiedzmy sobie na to pytanie!

Eleganckie dodatki w domu

Komunikacja między domownikami, nie zawsze jest na odpowiednim poziomie, ponieważ dorośli rzadko słuchają dzieci. Niestety, żyjemy w czasach, gdzie zarobki są najważniejszym aspektem naszego bytu i przyćmiewają często to, co jest naprawdę ważne. Pudełka na koperty, które będą odgrywać taką samą rolę jak w przypadku firm, czyli będą skrzynką skarg i pomysłów, mogą być pewną formą przypomnienia i zimnym prysznicem dla osób, które zaczynają wpadać w wir pracy.

Pudełka na weselne koperty

Pudełka nie muszą być ani duże, ani brzydkie, więc nie będą zastawiać dużej ilości przestrzeni, ani nie będą gryźć się z resztą otoczenia. Nie trzeba również poświęcać dużej ilości czasu, by samodzielnie wykonać taki element, gdyż można kupić już gotowy, elegancko wyglądający produkt w sklepie! Jeśli domowników jest wielu, a zależy wam na komunikacji, warto zadbać o ten jeden niewielki dodatek, do którego można wrzucać nawet karteczki samoprzylepne z pomysłami.

Przenoszenie pracy biurowej do domu to najgorsze zło, jednak niektóre nawyki i pomysły mogą okazać się przydatne w zarządzaniu zespołem i wspólnym ustalaniu wielu czynności

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ