multiramki

Marzą ci się zmiany w salonie? Chcesz coś zmienić, ale nie masz wystarczających funduszy? Możesz tego dokonać szybko i niewielkim kosztem. Jak? Poprzez dodatki! Są one najprostszym sposobem na to, aby ożywić nasze wnętrze i przywrócić mu jego dawny blask. Samo pojęcie dodatki obejmuje swoim zasięgiem wiele przedmiotów. Jako dodatek możemy uznać: poduszkę z ciekawym nadrukiem, plakaty, ozdobne wazony, świeczniki, małe dywaniki czy np. multiramki.

Multiramka na zdjęcia sposobem na ożywienie twojego wnętrza

Ściany swoich pokojów najczęściej ozdabiamy różnego rodzaju obrazami, plakatami, a przecież istnieje także inny, być może ciekawszy, bardziej kreatywny sposób, mianowicie – multiramka. Co to takiego? Krótko mówiąc: jedna ramka na zdjęcia, która składa się z kilku mniejszych. Dzięki niej jesteśmy w stanie stworzyć prosty pomysł na ciekawy i modny kolaż. To właśnie piękne multiramki tworzą zestawienie naszych ulubionych zdjęć: z podróży, ze świąt spędzonych w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół. Doskonale prezentują się w niej zdjęcia naszych pociech, ulubionych miejsc czy ważnych i bliskich sercu wydarzeń. Wszelkie mile spędzone chwile w gronie tych, których kochamy, są warte pokazania ich w sposób szczególny. Ogromną zaletą takiego ‘obrazu’ jest to, że zdjęcia możemy wymieniać w każdej chwili, a nasza ściana od tej pory będzie prezentować się wyśmienicie i już nigdy nie będzie nuda.

Ramki do pokoju dziecięcego

Warto podkreślić, że kolorowe multiramki to idealny pomysł nie tylko do naszego salonu, ale także pokoju naszego maluszka. To wręcz idealny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Pastelowe dla dziewczynek, nieco ciemniejsze dla chłopców. Nie musimy wkładać tam zdjęć naszych dzieci, ale np. ich drobne prace malarskie, ‘znaleziska’, np. wysuszone liście albo grafiki z ich ulubionymi postaciami z bajek.

Rodzaje multiramek

Obecny rynek oferuje nam szeroki wybór różnych interesujących ramek na zdjęcia. Do najczęściej wybieranych należą plastikowe oraz drewniane. Te ostatnie chętnie wybierane są przez miłośników pełnych ciepłych barw aranżacji wnętrz, ale nie tylko. Ich dużą zaletą jest trwałość, a także łatwy montaż. Najczęściej wykonywane są z drewna sosnowego, jak również egzotycznego, krajowego i importowanego. Drewniane multiramki mają to do siebie, że potrafią stworzyć ciepły i przytulny klimat, a ponadto – są uniwersalne, co pozwala im dopasować się niemal do każdego stylu i wnętrza. Często mówi się o nich, że ‘starzeją się wraz ze swoimi właścicielami’, ale właśnie to sprawia, że nabierają szlachetnego charakteru. Jeśli chodzi o ramki plastikowe, są one wykonywane ze sztucznego tworzywa ABS. Uznaje się je za najbardziej uniwersalne rozwiązania do oprawy, ponadto idealnie nadają się do pomieszczeń, w których panuje ponadprzeciętny poziom wilgotności. Wśród multiramek można wyróżnić jeszcze takie rodzaje jak: multi cottage, multi family czy multi natural. Pierwszy z nich to kompozycja ramek w stylu angielskim – cottage. Wybierany jest najczęściej przez tych, którzy cenią sobie uroki sielskiej wsi. Multi cottage to połączenie białych i drewnianych ramek w nieco postarzałym wydaniu. Multi family natomiast stanowią modne ramki w stylu vintage. Idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze twojego domu. Jeżeli jednak cenisz sobie naturalność i styl eco – postaw na multiramkę multi natural, która z pewnością stworzy interesującą dekorację.

Ramki w prezencie

Multiramki świetnie się sprawdzą jako prezent dla naszych najbliższych i to niekoniecznie jedynie na parapetówkę. To świetny prezent na urodziny, imieniny czy z okazji zakończenia szkoły. Nie ma chyba nic piękniejszego od wspólnych zdjęć z ukochanymi osobami, które wywołują u nas uśmiech.

Multiramki, niewątpliwie, są ciekawym sposobem na eksponowanie naszych ulubionych zdjęć w każdym wnętrzu. To nie tylko chęć uzewnętrznienia się w jakiś sposób przed innymi, ale – przede wszystkim – przywołanie pięknych i niezapomnianych wspomnień, które nam pozostały. Dlatego nie zastanawiaj się i już dziś wybierz multiramę, w której będziesz kolekcjonować swoje wspomnienia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ