Dzieciństwo mija w oka mgnieniu, dlatego powinniśmy zapewnić naszym pociechom wszystko, co najlepsze. Również z niezwykłą starannością postarajmy się urządzić ich pokój, aby stał się prawdziwym królestwem małej księżniczki czy małego księcia. Dzieci szczególnie upodobają sobie motywy bajek – dlatego warto za pomocą takich tapet stworzyć dla nich piękną dekorację ścienną.

Fototapety dla dziewczynek

Dziewczynki mają inne upodobania niż chłopcy i zazwyczaj nie mogą oderwać oczu od zamków i mieszkających w nich królewien. Dlatego wybór fototapety do pokoju dla kilkuletniej córeczki jest niezwykle prosty, o ile wiemy, za jaką księżniczką przepada najbardziej. To Królewna Śnieżka? Śpiąca Królewna? A może Arielka? Albo jedna z sióstr z przepięknej bajki „Kraina lodu”? Możliwości jest naprawdę wiele, ale rodzice zwykle dobrze wiedzą, bez których bajkowych postaci nie mogłaby żyć ich pociecha. Fototapety z motywami bajek są równie efektowne, jak inne tapety – pozwalają zupełnie odmienić charakter wnętrza i sprawić, że pokój przemieni się w niezwykły, magiczny świat.

Fototapety dla chłopców

Chłopcy również uwielbiają oglądać bajki. Ale dla nich ważniejsze są postacie superbohaterów, dinozaury i szybkie auta. Filmów animowanych z takimi motywami również nie brakowało i doskonale wiesz, że na ścianie zaraz może pojawić się Spider-Man, Iron Man czy Transformersi. Jeśli twój synek jest jeszcze mały, możliwe, że bardziej ucieszy go Kubuś Puchatek – taką fototapetę również bez trudu otrzymasz w jednym ze sklepów internetowych, takich jak Kraina Barw. Ogromny wybór wzorów sprawia, że podjęcie samodzielnej decyzji jest niezwykle trudne. Jak sobie z tym poradzić?

Wspólne wybieranie dekoracji ściennych

Jeśli w niedługim czasie masz zamiar zaaranżować pokój dziecka, najlepiej jest wspólnie wybrać odpowiadające mu wzory. Chociaż dobrze znasz swoją pociechę, może się okazać, że nagle zmieniła swoje upodobania i zamiast aut zechce nakleić na ścianę groźnie wyglądające potwory? Wszystko jest możliwe, dlatego razem przejrzyście dostępne motywy, później zaś ręka w rękę zabierzcie się do pracy, a pokój już niedługo będzie gotowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ