Family Hub od Samsunga – więcej niż inteligentna lodówka

Chciałbyś zaaranżować kuchnię w stylu nowoczesnym i szukasz sprzętów, które ułatwiłyby organizację życia domowego? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź innowacyjne lodówki Family Hub od producenta Samsung!

Family Hub – technologia przyszłości w twoim domu

Inteligentna lodówka od producenta Samsung została wyposażona w szereg przydatnych funkcji, które usprawniają komunikację między domownikami, ułatwiają sporządzanie notatek i przyspieszają tworzenie list zakupowych. Na szczególną uwagę zasługuje 21-calowy wyświetlacz LCD, który w połączeniu z aplikacją Smart Things pozwala zarządzać urządzeniem z poziomu smartfona. Wygodny i czytelny ekran może służyć jako notatnik, przeglądarka stron internetowych, centrum rozrywki, platforma komunikacji czy podgląd zawartości lodówki.

Inteligentna lodówka vs zarządzanie zasobami

Zarządzanie zapasami żywności to jedna z największych zalet chłodziarek w wersji smart. Trzy wbudowane kamery usytuowane na wysokości półek wykonują zdjęcia jej zawartości po każdym zamknięciu, dzięki czemu użytkownik ma stały wgląd do swoich zapasów. Po co tworzyć rozbudowane listy zakupowe, skoro w każdej chwili możemy włączyć aplikację i sprawdzić stan lodówki? Inteligentne rozwiązania zastosowane przez koreańskiego producenta pozwalają efektywniej zarządzać czasem i kontrolować nasze zasoby spożywcze.
Dużym udogodnieniem dla zapracowanych użytkowników jest funkcja automatycznego tworzenia list zakupowych na podstawie zawartości lodówki – system, na podstawie wcześniejszych zapisów i zdjęć, sporządza spis towarów i wysyła go do aplikacji mobilnej.

Inteligentna lodówka – gotowanie nigdy nie było prostsze!

Zapewne nieraz odczuwałeś brak konkretnych produktów spożywczych lub nie miałeś pomysłu na szybkie przygotowanie smacznego dania. Inteligentna lodówka Family Hub rozwiąże twoje codzienne dylematy – od teraz będziesz gotował z tego, co masz! Innowacyjny system wyświetli przepisy na dania na podstawie artykułów spożywczych, które masz na swojej liście zakupów. Miłośnicy kulinarnych eksperymentów mogą korzystać z aplikacji Club des Chefs, w której znajdą przepisy na wymyślne dania przygotowane przez szefów restauracji z gwiazdkami Michelin.

Telewizor, komputer i odtwarzacz muzyki – rozwiązania smart

Czym jeszcze powinna charakteryzować się inteligentna lodówka? Oczywiście dostępem do rozrywek i aplikacji interaktywnych. Samsung, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wyposażył swoje sprzęty w głośniki AKG Premium Quality Sound Speaker oraz doskonałą komunikację z multimediami, dzięki czemu domownicy mogą łączyć się z ulubionymi serwisami internetowymi, telewizją i Spotify z poziomu panelu dotykowego. Po co instalować oddzielny telewizor czy odtwarzacz muzyki, skoro wszystkie materiały możemy wyświetlać na lodówce?
Aby w pełni korzystać z udogodnień oferowanych przez producenta, warto umieścić sprzęt w najbardziej ergonomicznym, centralnym miejscu w kuchni. Na dobrej jakości wertykalnym wyświetlaczu bez problemu obejrzymy zdjęcia, filmy video, a nawet zagramy w gry.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ