Dzisiaj w szeroko pojętej modzie widać dość specyficzny trend. Mianowicie wszyscy projektanci, architekci, styliści architekci wnętrz preferują sięganie do korzeni, po dawne wzorce, style, jednak jednocześnie nadawanie im współczesnego charakteru…

Nowoczesne lampy inspirowane dawnymi czasami

Kiedy remontujemy mieszkanie, spokojnie znajdziemy style aranżacji wnętrz spełniające wymogi tego oryginalnego trendu. Będzie tu bowiem na pewno świetnie pasował styl klasyczny, klasyczny francuski, industrialny czy eklektyczny. Jak jednak dobrać do tego oświetlenie? Jakie firmy produkują tak oryginalne lampy nowoczesne?

Oświetlenie Ideal Lux – klasyka i nowoczesność

Idealnym przykładem takiej marki jest właśnie Ideal Lux. co warto wiedzieć o tej firmie to fakt, że jej oferta jest niezwykle bogata i interesująca. Znajdziemy tam wiele lamp o znanych kształtach, nawiązujących do dawnych czasów, lecz wykonanych ze współczesnych materiałów. Lampy Ideal Lux świetnie wpasują się w różne style – znajdziemy pośród nich modele idealne zarówno do eklektycznych czy industrialnych wnętrz, jak i do klasycznych francuskich.

Oświetlenie Fabbian – włoska elegancja i zabawa formą

Lampy Fabbian stanowią zaś pewną zabawę kształtem i formą. To pełne elegancji, artystyczne lampy łamiące pewne schematy, osiągające ciekawe kształty. Styl ich wykonania jest jednakże nieco bardziej klasyczny – prosty, solidny i trwały. Z łatwością lampy Fabbian wpasują się one we wszystkie współczesne style. Warto spojrzeć na ich ofertę!

Artykuł powstał we współpracy z ekspertem sklepu z oświetleniem abanet.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ