W ofercie marki Montersi znajdziesz, produkty firmy BCS

Marka Montersi, znana jest z szerokiej oferty sprzętu do tworzenia inteligentnych systemów monitorujących oraz różnego rodzaju sprzętu zabezpieczającego, oraz alarmowego. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwo zdecydowało się na stałą współpracę z marką BCS, która jest producentem bardzo zaawansowanych urządzeń monitorujących.

Założona w 1998 roku firma BCS oferuje szeroką gamę urządzeń do analogowego monitoringu oraz nowoczesne systemy do monitoringu sieciowego IP. Dzięki doskonałej jakości komponentom oraz nowoczesnym rozwiązaniom, jakie wdrażane są w laboratoriach marki BCS klienci z całego kraju, oraz z zagranicy bardzo cenią sobie produkty sygnowane logiem marki. Marka BCS to nie tylko wysokiej jakości kamery oraz urządzenia do monitorowania. To także szeroka oferta akcesoriów przeznaczonych dla instalatorów, którzy projektują i budują sieci monitoringu analogowego. Dzięki kompleksowej ofercie mogą oni stworzyć system, który dopasowany będzie do indywidualnych potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Za pomocą systemów BCS chronionych i monitorowanych jest wiele domów oraz budynków publicznych w naszym kraju, oraz poza jego granicami. Sprawdź ofertę dystrybutora BCS https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/

Zdjęcie 22

W skład głównej oferty firmy BCS wchodzą:

– ponad 30 modeli kamer obrotowych popularnych w różnego rodzaju systemach monitoringu wewnętrznego oraz zewnętrznego
– ponad 50 modeli kamer kopułowych, których zastosowanie daje bardzo doskonałe wyniki
– około 40 rodzajów kamer tubowych
– nowoczesne rejestratory analogowe
– rejestratory IP wyposażone w dużą liczbę kanałów (od 4 do 256)

Wysoka jakość produktów

Oferowane przez markę BCS produkty odznaczają się niezwykłą dokładnością oraz wysoką jakością wykonania. Najnowsze urządzenia oferowane przez BCS korzystają z technologii HDCVI, która pozwala za pomocą kabla koncentrycznego przesyłać obraz w rozdzielczości 720p lub 1080p. Jest to idealne rozwiązanie, które sprawdza się w obiektach bardzo rozległych i wymagających dokładnego monitoringu.

Zdjęcie 23

Dzięki ofercie marki Montersi https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/ , klienci (głównie instalatorzy) mają możliwość zbudowania swojego systemu w oparciu o najlepsze urządzenia oraz akcesoria znanych marek takich jak BCS. Montersi są cenioną na naszym rynku firmą oferującą wysokiej jakości sprzęt. Stale współpracują z ponad 200 instalatorami z całego kraju, a oferowane przez przedsiębiorstwo produkty oferowane są w całym kraju oraz za granicą.

Zdjęcie 19

Do największych zalet grupy Montersi należy zaliczyć m.in. szeroką grupę zadowolonych odbiorców, bardzo dużo pozytywnych opinii o firmie i jej ofercie oraz możliwość uzyskania sporych rabatów na zakupiony w przedsiębiorstwie sprzęt. Ogromną zaletą marki Montersi jest też ogromna wiedza pracowników zatrudnionych na stanowiskach sprzedawców oraz doradców. Dzięki nim nawet największe problemy z montażem lub funkcjonowaniem urządzeń są bardzo szybko rozwiązywane. Montersi prowadzą szkolenia oraz kursy, które mają za zadanie wprowadzić instalatorów w specyficzne zagadnienia związane z oferowanym sprzętem.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ