Toaleta myjąca

Toaleta myjąca jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym rozwiązań, które mogą obecnie znaleźć się w każdej domowej łazience. Za jej pomocą można skutecznie rozwiązać problem braku miejsca uniemożliwiający montaż bidetu oraz w najlepszy aktualnie dostępny sposób zadbać o higienę osobistą. Co więcej, toaleta myjąca jest tak prosta i intuicyjna w obsłudze, że z jej funkcjonalności może bezpiecznie korzystać cała rodzina.

Czym jest inteligentna toaleta myjąca?

Toaleta myjąca jest nowoczesnym urządzeniem, które łączy w sobie funkcjonalność i użytkowość dwóch podstawowych elementów wyposażenia łazienki – wc i bidetu. Pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience potrzebne do montażu obu tych rozwiązań oraz korzystać z oferowanych przez nie możliwości w prawdziwie nowoczesny, zgodny z najnowszymi standardami sposób. Z zewnątrz toaleta myjąca wygląda jak zwykłe wc i może posiadać zarówno konstrukcję wiszącą, jak i występować w wersji kompaktowej, co pozwala na dostosowanie sposobu jej montażu do warunków każdej łazienki.

Toaleta myjąca została stworzona w celu ułatwienia codziennej higieny osobistej. Jej obecność w łazience zwalnia z konieczności brania prysznica po skorzystaniu z toalety oraz pozwala poczuć się świeżo minimalnym nakładem czasu i wysiłku. Najnowocześniejsze urządzenia tego typu, do których należy Inspira In-Wash marki Roca, oprócz standardowej funkcji mycia w kilku trybach, oferują także suszenie, które pozwala ograniczyć zużycie papieru toaletowego, co z pewnością docenią osoby kierujące się w swoim życiu zasadami ekologii i ekonomii.

toaleta myjąca

Jaką funkcjonalność oferują najlepsze toalety myjące dostępne w sprzedaży?

Toaleta myjąca jest rozwiązaniem idealnym do każdej łazienki. Mimo tego, że mogłoby się wydawać, że jej przeznaczeniem są głównie małe pomieszczenia, w których nie ma możliwości zamontowania bidetu, zakres zastosowania tego nowoczesnego rozwiązania jest znacznie szerszy. Toaleta myjąca świetnie odnajdzie się bowiem także w dużej, przestronnej łazience, gdyż oferuje zdecydowanie szerszą i bardziej nowoczesną funkcjonalność od swojego klasycznego poprzednika.

Inteligentna toaleta myjąca Inspira In-Wash jest urządzeniem bardzo prostym i intuicyjnym w obsłudze. Jego pracą można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu wbudowanego w deskę, co pozwala mieć funkcjonalność urządzenia zawsze pod ręką. Parametry mycia i suszenia mogą być dowolnie personalizowane wedle preferencji i upodobań użytkowników, którzy mogą dostosować do swoich potrzeb m. in. temperaturę i siłę strumienia wody i powietrza oraz położenie dyszy myjącej.

Sama toaleta myjąca posiada nowoczesny i uniwersalny zarazem design, który doskonale wpasowuje się w wystrój każdej łazienki. Bardziej nowoczesnego charakteru nadaje jej wbudowane w tylną część podświetlenie LED-owe, bezkołnierzowa konstrukcja Rimless ułatwia z kolei czyszczenie wnętrza miski wc gwarantując najwyższą higienę korzystania z rozwiązania. Funkcja samooczyszczenia gwarantuje z kolei dostęp do zawsze czystej dyszy oraz stałą gotowość toalety do pracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ