Tego jeszcze nie widzieliście – projekty okien duetu Paprocki & Brzozowski

Wyjątkowe domy wymagają wyjątkowego wykończenia. Projekty okien od duetu Paprocki & Brzozowski udowadniają, że okna mogą mieć niepowtarzalny styl, a ramy – stanowić pełnoprawne wykończenie ekskluzywnego wnętrza. Przy tworzeniu linii Pure, Love i Glamour każdy detal miał znaczenie. Poznajcie kolekcję okienno-drzwiową, która stanowi kwintesencją dobrego smaku.

Kim są Paprocki & Brzozowski

Paprocki & Brzozowski to wyjątkowy duet projektantów mody. Znani są przede wszystkim z projektów ubrań i dodatków. Choć od dawna duet stanowi autorytet w świecie mody, sami projektanci przyznają, że w ich 16-letniej karierze takie wyzwanie pojawiło się po raz pierwszy. Czy duetowi Paprocki & Brzozowski udało się przenieść nieco magii mody do okiennych ram? Wygląda na to, że tak! Przed wami kolekcja okien Paprocki & Brzozowski.

Poznaj kolekcję okien Paprocki & Brzozowski

W skład kolekcji okien, która wyszła spod rąk duetu Paprocki & i Brzozowski, wchodzą trzy linie: Pure, Glamour i Love. Powstaniu każdej z nich towarzyszył inny zamysł designerski.

Linię Pure cechuje szlachetny minimalizm w myśl zasady „Mniej znaczy więcej”. Przeznaczona jest do wnętrz surowych, industrialnych, w których główną rolę odgrywa przestrzeń. Metalowe elementy nawiązują do stylu loftowego, jednak dzięki zastosowaniu drewna okna te nie są pozbawione ciepła.

Linia Glamour cechuje się estetyczną linią oraz złotymi akcentami. Celem było zachowanie uniwersalności, a jednocześnie nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Rama okienna z linii Glamour nie tylko chroni. Stanowi także ornament. Dedykowana jest miejscom eleganckim i ponadczasowym, które jednak chcą się jakoś wyróżnić.

Linia Love nawiązuje do najlepszych tradycji francuskiego zdobnictwa. Subtelne sztukaterie, płaskorzeźby i stiuki nadają okiennej ramie zadziwiającej lekkości oraz indywidualnego charakteru. Stworzono je z myślą o przestronnych wnętrzach w romantycznym stylu.

Okna zaprojektowane przez duet Paprocki & Brzozowski udowadniają, że okienne ramy nie muszą być nudne i przewidywalne. Te wyjątkowe produkty są dostępne na www.urzedowski.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ