Stoliki drewniane na wymiar

Umeblowanie mieszkania to zazwyczaj dość duży wydatek, zwłaszcza jeśli chcemy, żeby wyposażenie wnętrz, które skompletujemy, służyło nam przez lata i zachowało swój estetyczny wygląd. Dlatego też kiedy przeglądamy stoliki drewniane na wymiar w katalogach profesjonalnych stolarni, zazwyczaj rzucają nam się w oczy wysokie ceny podobnych mebli. Właśnie przez to, bardzo często zaczynamy szukać tańszych odpowiedników gdzie indziej. Czy da się kupić dobry i niedrogi drewniany mebel? I za co właściwie płacimy w renomowanej stolarni?

Stoliki drewniane na wymiar – tańsze rozwiązania

Dla tych, którzy poszukują łaskawszej dla portfela alternatywy drewnianego stolika, wiele sklepów meblowych przygotowało meble wykonane z płyty wiórowej, na przykład paździerzowej. Niestety niska cena równa się też bardzo często niskiej jakości i w rezultacie otrzymujemy produkt nietrwały i podatny na uszkodzenia. Zdecydowanie lepiej jest doinwestować i wybrać stolik z litego drewna. Drugim rozwiązaniem, które uwzględnia niski budżet jest zakup stolika używanego. Jeśli dobrze trafimy, być może trafi nam się produkt, który nie został do reszty wyeksploatowany przez poprzedniego właściciela. Niestety istnieje mała szansa, że dostaniemy mebel w wybranym przez nas rozmiarze, zwłaszcza jeśli zależy nam na niestandardowych wymiarach.

Stoliki drewniane na wymiar – rodzaj drewna

Cena stolików drewnianych na wymiar jest w dużej mierze zależna od gatunku drewna, na który się decydujemy. Najdroższym rozwiązaniem zazwyczaj jest dąb, niezwykle popularne i trwałe drewno. Jednak nieco tańszy buk czy jesion nie odbiegają mocno jakością od mebli dębowych, więc być może wybór któregoś z nich, okaże się trafioną decyzją dla oszczędnych.

Stoliki drewniane na wymiar – precyzja wykonania

Za dobrze wykonaną pracę, bardzo często trzeba zapłacić trochę więcej, jednak efekt końcowy wynagradza to poświęcenie. Na stronie https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/ znajdziesz stoliki drewniane robione na wymiar w niewygórowanych cenach, które możesz regulować w kofiguratorze produktów. Stolarnia wykona mebel z dokładnością do 1cm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ