Marka Duravit to jeden z najbardziej cenionych w branży producentów nowoczesnych misek WC. Wśród szerokiej gamy modeli znajdziemy miski stojące i wiszące, pasujące do różnorodnych stylów aranżacji wnętrz, od minimalistycznych po eleganckie produkty, przyciągające wzrok nietypową formą. Wyposażenie łazienek marki Duravit wykonane jest z ceramiki sanitarnej najwyższej jakości. Wśród najnowszych, innowacyjnych propozycji znaleźć można hit ostatnich lat, czyli wiszące miski wykonane w technologii Rimless® z otwartą krawędzią spłukiwania. Technologia ta umożliwia wydajne spłukiwanie i łatwiejsze utrzymanie toalety w czystości. Ale to nie jedyna nowinka technologiczna wprowadzona ostatnio przez Duravit. Marka postanowiła zadbać nie tylko o czystość, ale także o higienę w łazience. Tak powstało rewolucyjne szkliwo HygieneGlaze, zapewniające perfekcyjną czystość na długi czas.

Antybakteryjna muszla toaletowa 

HygieneGlaze to innowacyjne rozwiązanie na rynku wyposażenia łazienek. Szkliwo, którym pokryta jest ceramika łazienkowa, skutecznie zabija bakterie i zarazki. Dzięki temu możliwe jest zachowanie w łazience czy toalecie niemal sterylnej higieny. Nowatorskie szkliwo nie jest jedynie ochroną powłoką nakładaną na właściwą ceramikę, lecz odpornym szkliwem ceramicznym trwale połączonym z właściwą formą miski WC w procesie wypalania. Zapewnia to ciągłą, długotrwałą ochronę i najwyższą skuteczność. Nie ma również mowy o utracie właściwości antybakteryjnych z biegiem czasu. Dodatkowo, szkliwo HygieneGlaze jest wysoce odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Niemal stuprocentowa skuteczność 

Wyjątkowe właściwości szkliwa HygieneGlaze potwierdzają badania. Testy przeprowadzone w Instytucie Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn wykazały, że materiał ten niszczy bakterie i drobnoustroje ze skutecznością  na poziomie 99,9%. Dzięki temu nie tylko gwarantuje długotrwałą świeżość, ułatwia także czyszczenie toalety, pozwalając ograniczyć zużycie wody, prądu i środków czyszczących. Wpisuje się to we współczesne trendy proekologiczne. Wysoka trwałość ceramiki zapewnia długotrwałą ochronę. Najnowsze produkty marki Duravit to bez wątpienia propozycje na lata.

Fot. Materiały promocyjne marki Duravit

Tradycja i nowoczesność 

Marka Duravit cieszy się opinią jednej z najbardziej prestiżowych, proinnowacyjnych firm na rynku wyposażenia łazienek, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wprowadzanie nowoczesnych technologii, takich jak szkliwo HygieneGlaze, tylko utwierdza pozycję producenta w branży. Szerokie doświadczenie sięgające XIX wieku oraz bogate tradycje to gwarancja, że każdy produkt z logo Duravit jest wykonany z materiałów najlepszej jakości, na najwyższym światowym poziomie. Funkcjonalne, solidne i antybakteryjne miski WC Duravit to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie połączenie nowoczesności, trwałości oraz innowacyjnych rozwiązań.


Fot. Aranżacja z wykorzystaniem miski WC Darling New od Duravit

Najlepsze wzornictwo 

Miski WC dostępne w technologii HygieneGlaze to nie tylko wyjątkowa higiena i czystość, ale także ciekawe wykonanie i oryginalny design. W szerokiej ofercie Duravit znajdziemy zarówno modele cechujące się tradycyjną estetyką, jak i produkty o wyrazistych, zgeometryzowanych formach, wyposażone w liczne funkcjonalności pozwalające dodatkowo zaoszczędzić, jak np. system oszczędnego spłukiwania Dual Flush. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktami doskonale łączącymi funkcjonalność z pięknym wzornictwem. Urządzając łazienkę, warto wybierać rozwiązania służące ekologii (a pośrednio naszemu portfelowi), oszczędne, zapewniające czystość i higienę. Szkliwo HygieneGlaze jest jedną z tych innowacji, która powinna na stałe zagościć w każdym domu.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ