Poszukujesz idealnego stylu urządzenia swych pomieszczeń domowego użytku? Potrzebujesz porady w zakresie wytypowania optymalnego dla Ciebie projektu wizualnego? Zachęcamy do lektury poniższych fragmentów poświęconych charakterystyce paru niesamowicie estetycznych nurtów aranżacji wnętrz. Więcej poniżej.

Styl kolonialny

Jednym z niesamowicie ciekawie prezentujących się konceptów okazuje się styl kolonialny. W wielkim skrócie ujmując, jest to sposób dekorowania gospodarstw mieszkalnych w oparciu o wpływy z szeregu różnorodnych kultur. To swego rodzaju mix tradycji polskiej oraz wielorakich tradycji zagranicznych. Nieprzypadkowa w związku z tym jest nazwa owego nurtu estetycznego, która jednoznacznie nawiązuje do mebli stylizowanych na te jakie modne były w dawniej funkcjonujących koloniach. Do cech typowych dla kolonialnych wnętrz zaliczyć należy zwłaszcza ciepłe kolorystycznie ściany, tkaniny, a także spore ilości elementów meblarskich oraz dodatków robionych z egzotycznego drewna oraz rattanu.

Styl wiejski

Zupełnie odmienny, ale jakże interesujący okazuje się natomiast styl rustykalny, inaczej określany potocznie mianem stylu wiejskiego. Decydując się na pomoc fachowców w dziedzinie aranżacji wnętrz mieszkalnych, takich jak przykładowo profesjonalni z pracowni projektowania wnętrz ferensdesign.pl, możesz spodziewać się skrupulatnie opracowanych, nietuzinkowych konceptów opierających się na takich walorach dekoracyjnych jak kwieciste tapety, meble z olejowanych bądź bejcowanych na biało desek drewnianych, dekoracyjne tynki wapienne oraz gipsowe.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ