Dobrze wyposażona kuchnia

0
1198

Chyba każdy człowiek na świecie lubi mieć wszystko poukładane, chociaż udaje nam się to z różnym skutkiem. Nikt przecież nie będzie świadomie wprowadzał do swojego życia chaosu. Jeśli już chcemy coś zmieniać to na lepsze. Tak działa wszechświat. Wszystko ma swoje prawa, wszystko wymyślone jest w określonym porządku. Biegu wydarzeń nie odwrócimy. Gwiazdy na niebie mają określony układ, a morza i oceany swoje dopływy nie należy z tym walczyć.

Przenosi się to wszystko na życie człowieka. Nieważne czy komoda do sypialni czy chlebak do kuchni, nawet meble mają określony porządek i ład. Od tego właśnie można zacząć zmieniać życie od przemyślanych zakupów. Bo jeśli kupmy sobie gitarę elektryczną to może staniemy się muzykami, a jeśli kupimy pojemniki na pieczywo, to nasze życie jak ten pojemnik zacznie chłonąć chleb, tyle że dla duszy. Tak przy okazji chlebaki kuchenne to całkiem zmyślna alegoria. Sprawiają przecież, że chleb nie wysycha. Jeśli dobrze poszukamy znajdziemy do tego tysiące interpretacji, w zależności od kreatywności i wyobraźni person nad tym się zastanawiających.

Warto w życiu zastanowić się nad czymś abstrakcyjnym. Otwiera to nowe płaszczyzny w mózgu, sprawia, że pozatykane dotąd kanaliki odtykają się wprowadzając nas na wyższy poziom człowieczeństwa. Wydaje mi się, że właśnie o to chodzi. Nieustanny rozwój powinien nas określać, definiować. W ten sposób stalibyśmy się lepsi, bardziej myślący. A także robiący odpowiedzialniejsze zakupy. Na przykład kupilibyśmy chlebak alegorię. Ale już bez żartów.

Podsumowując, warto się czasem udać na zakupy. Możemy znaleźć tam coś co odmieni nasze życie. Zakupy trzeba jednak przeprowadzać z głową, nie wydawać więcej niż mamy przeznaczone. Rozsądnie dobierać produkty, stosownie do naszych ściśle określonych potrzeb. Kupować rzeczy praktyczne, takie jak chlebak alegoria. Zmusza nas to do myślenia i pozwala zachować w domu świeżość pieczywa. Jeden produkt, a tyle ciekawych funkcji. Nie, chlebak służy tylko do świeżości chleba nie jest żadną alegorią, nie słuchajcie mnie nigdy. Ale chlebak możecie kupić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ