Czystsza woda - najlepsza inwestycja w zdrowie

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego jak cenny jest dostęp do zdrowych źródeł energii, jaka jest nam potrzebna do życia. Jednym z najistotniejszych jej dostarczycieli jest woda. Bez wody nie ma życia, a bez wody najlepszej jakości – nie może być mowy o zdrowym życiu, dlatego inwestowanie w jej lepszą jakość, zawsze jest opłacalne. Dzięki niedrogim i jednocześnie bardzo efektywnym urządzeniom i akcesoriom, takim jak filtry do wody, możemy znacząco polepszyć jej parametry w naszych domach. Bardzo duże znaczenie dla dobrego stanu higienicznego wody mają także różne systemy jej uzdatniania.

Lepsza woda – większe oszczędności

Dobrej jakości woda to lepsze życie. Nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Nasze życie staje się lepsze, gdy na co dzień możemy korzystać z wody, która jest jednocześnie optymalnie uzdatniona (wolna od niebezpiecznych substancji) i wzbogacona o cenne dla zdrowia składniki – np. magnez, którego ilość w naszej diecie jest niemal zawsze deficytowa. 

Dzięki nowoczesnym filtrom do wody (kranowym, dzbankowym, filtrom do ekspresów, butelkom z filtrem) możemy korzystać nie tylko z wody czystej, ale również wzbogaconej o cenne pierwiastki. To również nie wszystkie atuty filtrowanej wody – taka woda jest wodą o większym stopniu miękkości, dzięki czemu nie powoduje osadzania się kamienia na ściankach instalacji i naczyń, w której się znajduje.

Korzystanie z wody o zredukowanym poziomie twardości jest nie tylko działaniem prozdrowotnym, ale również ekonomicznym. Urządzenia, na których nie osadza się kamień (zazwyczaj wapniowy) są efektywniejsze, rzadziej ulegają awariom i służą nam przez dłuższy czas.

Kompleksową ofertę filtrów do wody oferuje internetowy sklep Aquamelior.pl – pośród szerokiej gamy produktów filtrujących, na uwagę zasługują m.in. produkty Brita.

Tradycja i nowoczesność

Brita to kilkadziesiąt lat tradycji i stabilna pozycja rynkowa, będąca pochodną zarówno posiadanego doświadczenia, jak i innowacyjnego podejścia do technologii uzdatniania i ubogacania wody.

Firma oferuje szereg nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w tym zakresie – zarówno systemowych (adresowanych do klientów biznesowych i podmiotów użyteczności publicznej), jak i produktów dla klientów indywidualnych.

Linia Brita Professional to m.in. profesjonalne dystrybutory – podłączane do instalacji, systemy oraz wkłady filtrujące, dostosowane do różnych urządzeń, takich jak zmywarki, ekspresy do kawy, automaty z napojami itp.

Brita to również różnorodna i kompleksowa oferta skierowana do odbiorców indywidualnych. Decydując się na zakup produktów tej firmy, możemy korzystać z prostych i zarazem efektywnych rozwiązań. 

Wodę o zdecydowanie lepszych parametrach zdrowotnych uzyskamy m.in. dzięki możliwości zamontowania nowoczesnych baterii i specjalnych kranów, które filtrują wodę. Brita to także różnorodna oferta wkładów filtrujących, dostosowanych do różnych urządzeń – to filtry do dzbanków, filtry do ekspresów oraz filtry do kranów.

W ofercie Brita znajdziemy także innowacyjne, ekologiczne karafki – zastępujące plastikowe butelki, dzbanki filtrujące oraz butelki filtrujące, które sprawdzają się np.podczas podróży. Butelki filtrujące Brita to produkty innowacyjne, działające zgodnie z technologią MicroDisc.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚruby – konwersja norm
Następny artykułDobrze wyposażona kuchnia

Uwielbiam różnego rodzaju DIY, czyli projekty typu zrób to sam! Za nieduże pieniążki jesteśmy w stanie wyczarować coś pięknego do naszego domu :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ