bliźniaki łomianki

Polacy nabywają coraz więcej nieruchomości. Wpływ na to ma bogacenie się naszego społeczeństwa, ale też wzrastające potrzeby, które dotyczą komfortu codziennego funkcjonowania. Do lamusa odeszły już domy wielopokoleniowe, wolimy raczej posiadać własne „cztery kąty”. Jaką inwestycję wybrać? Wybudować dom, kupić bliźniak, a może postawić na mieszkanie w centrum miasta? Jakie nieruchomości cieszą się największym zainteresowaniem?

Eksperci rynku nieruchomości potwierdzają, że dzisiaj największą popularnością cieszą się nieruchomości budowane na obrzeżach miast. Wszystko dlatego, że ich cena jest niższa, poza tym infrastruktura terenów podmiejskich jest dzisiaj naprawdę nowoczesna i nie różni się niczym od warunków w centrum. Co więcej, Polacy starają się coraz częściej uciekać od wielkomiejskiego zgiełku, wybierają spokój i domowe zacisze.

Warto podkreślić, że nieruchomość na przedmieściach wygrywa nie tylko ceną, ale też komfortem mieszkania. Deweloperzy oferują tam mniejszą ilość osiedli, tzw. blokowisk. Zamiast tego inwestycją stają się kameralne tereny z bliźniakami albo niewielkie osiedla z zabudową szeregową. Dlaczego warto stawiać na domy, takie jak bliźniaki? Łomianki dają doskonałą odpowiedź. Takie nieruchomości dają po prostu większy metraż. Są dwupoziomowe z przynależnym garażem oraz niewielkim, ale własnym ogródkiem. Do tego w bliźniaku mamy za ścianą tylko jednego sąsiada. Tego typu nieruchomość to doskonała namiastka domu wolnostojącego.

Jeśli w tej samej cenie można nabyć komfortową nieruchomość, do tego dającą większą przestrzeń, ciszę, spokój i ukojenie po ciężkim dniu, a do tego znajduje się blisko walorów łona natury, to dlaczego mamy wybierać ciasne mieszkanie w bloku, w towarzystwie smogu i zakłócających ciszę sąsiadów. Okazuje się, że to właśnie bliźniak jest dzisiaj najczęściej wybieraną nieruchomością.

[Głosów:1    Średnia:1/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wybrać trwałe i solidne meble metalowe?
Następny artykułWakacje w Suwałkach

Uwielbiam różnego rodzaju DIY, czyli projekty typu zrób to sam! Za nieduże pieniążki jesteśmy w stanie wyczarować coś pięknego do naszego domu :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ