Ścianki aluminiowe

Ścianki aluminiowe to niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne elementy zabudowy zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W ich przypadku można liczyć na szerokie zastosowanie, kompatybilność z wieloma systemami. Konstrukcje wykonane z profili aluminiowych cechuje lekkość i trwałość. Ścianki aluminiowe sprawdzą się do zbudowania konstrukcji balkonowych i ogrodów zimowych. Posłużą również do wydzielenia biur, powierzchni magazynowych, hal fabrycznych czy budynków użyteczności publicznej.

Do czego służą nowoczesne ścianki aluminiowe?

Ścianki aluminiowe mają szerokie zastosowanie, niemalże nieograniczone. Można na nich montować okna i drzwi, przez co stają się bardzo funkcjonalnymi konstrukcjami. Ścianki aluminiowe to świetne rozwiązanie dla obiektów zarówno prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Znalazły zastosowanie w budynkach biurowych, przestrzeniach magazynowych, handlowych i usługowych. Po ścianki działowe sięga się także w obiektach hotelowych, mieszkalnych, sportowych, rekreacyjnych. Nowoczesne ścianki działowe są świetnym rozwiązaniem dla placówek bankowych, ośrodków zdrowia, zakładów produkcyjnych. Ścianki aluminiowe mogą być pełne, przeszklone, całoszklane. Świetnie sprawdzają się w przypadku boksów biurowych i magazynowych, przegród ścianowych, parawanów, kiosków, stanowisk kontroli. Ścianki aluminiowe mogą mieć wypełnienie w postaci płyty meblowej, szkła, poliwęglanu, płyt gipsowo-kartonowej, żaluzji wewnątrzszybowych. Można je przygotować do pracy z inteligentnymi budynkami. Ścianki aluminiowe umożliwiają szybką zmianę dotychczasowej aranżacji wnętrza, są dostosowane do wysokości różnych typów okuć. Mogą pełnić funkcje drzwi dymoszczelnych o różnej klasie. Ścianki aluminiowe są lekkie i jednocześnie mają mocną. Może mieć ona postać ścian działowych, okien, drzwi, wiatrołapów itd.

Jak można wykorzystać ścianki aluminiowe i jakie są ich zalety?

Ścianki działowe aluminiowe zapewniają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Do dyspozycji są modele zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Mogą być wyposażone w przegrody termiczne, całoszklane, o większej lub mniejszej przezierności. Nie brakuje też ścianek ognioodpornych, które stanowią skuteczną zaporę przed ogniem. Za pomocą ścianek działowych można się odgrodzić od zanieczyszczeń, wygłuszyć pomieszczenie. Za pomocą odpowiednich łączników możliwe staje się wykonanie ścianek o dowolnym kącie załamania. Gwarantuje do wszechstronne zastosowanie, możliwość dostosowania ścianek do dosłownie każdego pomieszczenia. Na korzyść ścianek aluminiowych przemawia ich łatwy montaż, prosta i wygodna obsługa.

Nie ma problemu z zamontowaniem w nich drzwi i okien wyposażonych w automatykę. Ścianki aluminiowe są funkcjonalne i estetyczne. Można przebierać w kolorach, co przekłada się na spore możliwości aranżacyjne. Do produkcji ścianek działowych używa się rozmaitych okuć i akcesoriów. Są one kompatybilne z każdym system drzwi i okien. Zastosowane uszczelek i przekładek przekłada się na gwarancję nieprzeciętnej szczelności i wysokiej izolacji termicznej. Ścianki działowe z aluminium są lekkie, nie zajmują wiele miejsca. W przypadku modeli z przesuwanymi skrzydłami można mówić o optycznym powiększeniu pomieszczenia. Nie ma problemu z łączeniem ścianek z już istniejącymi ścianami w budynku. Możliwy jest nawet montaż elementów instalacji w profilach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ