Hosting internetowy

0
1215

Hosting dla strony internetowej jest dosłownie niezbędny. Dzięki niemu jest ona dostępna całą dobę i wszyscy mogą wejść na nią o każdej porze dnia i nocy. Firmy często dają szansę określonego w czasie bezpłatnego przetestowania oferowanych przez siebie usług, lecz warto zastanowić się nad tym, gdzie kupić tani hosting dla strony www na dłuższy okres czasu.

Nie warto non stop polegać na darmowym czasie testu, bo on zazwyczaj szybko się kończy, a my zostaniemy na lodzie, wciąż nie wiedząc czego dokładnie chcemy i szukając kolejnej strony z darmowym okresem przetestowania usług. Należy zastanowić się nad tym, czego od hostingu wymagamy i jaką kwotę jesteśmy w stanie na niego przeznaczyć. Hosting od kru.pl wszystkie usługi przetrzymuje w chmurze, dzięki czemu twoja strona będzie wyświetlana nawet podczas dużego ruchu. Firma ta posiada sporą wiedzę i mnóstwo doświadczonych specjalistów. Brała udział w uruchomieniu wielu platform hostingowych i prężnie działa na rynku telekom. Oprócz tego domeny przetrzymywane są na aż trzech serwerach, z czego każdy jest w innej lokalizacji! Strona kru.pl posiada własne klasy adresowe IP, co zapewnia bezpieczeństwo przed wpadnięciem w filtry antyspamowe.

Do każdej domeny udostępniane są kody EPP w panelu klienta. Prezentem od tej strony jest darmowe narzędzie do monitorowania pracy serwera oraz certyfikat Let’s Encrypt! Dodatkowo ilość kont pocztowych i baz danych jest nielimitowana. Pomoc techniczna pracuje 24 godziny na dobę oraz zapewnione jest dwuetapowe zabezpieczenie logowania do Panelu Zarządzania, więc dane są pilnowane i bezpieczne. Okres próbny trwa 14 dni i wtedy hosting jest zupełnie za darmo. To właśnie czas wspomnianego wyżej okresu przetestowania oferowanych usług. Po tym czasie, na stronie kru.pl płatności można dokonać nawet w kryptowalutach! Wszystko jest bardzo proste i jak głosi hasło owej strony „hosting w kru.pl to hosting bez żadnych kruczków”. Ceny rejestracji domen i przedłużeń są jasne, a podstawą jest dobra relacja z Klientami, którzy dla firmy są bardzo cenni.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ