Hay hoker – czyli wyposażenie do lokalu gastronomicznego

Nie da się ukryć, że o powodzeniu danego baru, restauracji czy kawiarni decyduje nie tylko jakość serwowanych przekąsek. Istotne znaczenie ma także wystrój, który może przyciągnąć lub zniechęcić klientów. Warto więc zastanowić się nad tym, jakie rozwiązania najlepiej zastosować, by przestrzeń była atrakcyjna.

Hoker – czyli niezbędny element wyposażenia

Hoker to rozwiązanie niezwykle często spotykane w różnych lokalach gastronomicznych. Nic w tym dziwnego – umożliwia wygodne spożywanie posiłków lub picie napojów przy barze, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Ten wysoki stołek posiada nogi lekko rozchylające się ku dołowi, dzięki czemu zapewnia siedzącemu pełną stabilność. Najnowsze modele posiadają dodatkowe poziome łączniki, na których możemy oprzeć stopy, co zwiększa komfort siedzenia. Dzięki oparciu łatwiej jest zachować prawidłową pozycję.

Zanim zdecydujesz się na hoker do swojego lokalu gastronomicznego, najpierw sprawdź dokładną wysokość barku. Dopiero wtedy możesz dobrać wygodne siedzisko dla klientów. Niektóre hokery posiadają regulowaną wysokość, co minimalizuje ryzyko złego dopasowania. Do tego przyda się właściwe wyprofilowanie oraz trwały materiał. Hay hoker oferuje wszystkie najbardziej niezbędne udogodnienia.

Hay hoker – jakość, która mówi sama za siebie

Hay hoker jest propozycją dla osób, które od siedziska oczekują czegoś więcej. Uniwersalny charakter mebli Hay sprawia, że będą one wygodne praktycznie dla każdego – niezależnie od postury. Hay hoker jest łatwy w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w lokalach gastronomicznych. Na stronie https://www.bakata.pl/marki/hay/ możesz sprawdzić również, jak prezentuje się design dostępnych siedzisk. Minimalistyczne modele sprawdzą się w większości barów czy kawiarni. Jeśli jednak szukasz czegoś więcej, zdecyduj się na bardziej wyrazistą propozycję. Podkreślisz dzięki temu wyjątkowy charakter lokalu i nadasz mu styl. Pamiętaj, by hoker komponował się z całą aranżacją, tak by była spójna i prezentowała się elegancko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ