Dywanowo.pl – duży wybór dywanów i sztucznych traw

0
1363

Dywany to często stosowana forma zagospodarowania powierzchni podłogi, a także element wystroju wnętrz. W przypadku podłóg panelowych, często stosuje się te o mniejszej powierzchni, które zamiast pokrywać całą podłogę, służą jako podłoże przejściowe. Tak jest w przypadku dywanów łazienkowych, balkonowych, a także tych przy wejściach do domów i pomieszczeń. Zaletą dywanów przejściowych jest możliwość dostosowania ich koloru lub pokrywającego je motywu do wystroju reszty wnętrza lub ich otoczenia. Dzięki temu, pełnić mogą nie tylko praktyczną, ale też estetyczną funkcję.

Ciekawym trendem i w wielu sytuacjach praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie sztucznej trawy jako formy dywanu. Sztuczne trawy stosuje się coraz częściej w przypadku balkonów, tarasów, ogrodów, a także biur i pomieszczeń w domu. Zaletą tego rozwiązania jest przyjemny dla oka, kojący wygląd podłoża, które wiernie imituje prawdziwą, naturalną trawę. Z tego powodu, sztuczna trawa cieszy się popularnością jako podłoże w miejscach pracy, na placach zabaw oraz w szkołach. Ponadto, jej struktura jest przyjemna w dotyku i miękka, dzięki czemu świetnie nadaje się jako podłoże w pomieszczeniach przeznaczonych do chodzenia na boso.

Wśród dostawców dywanów, dywaników, wycieraczek i sztucznych traw, warto zwrócić uwagę na ofertę dywanowo.pl. W ofercie tego sklepu internetowego znajduje się kilkanaście sztucznych traw wykonanych z materiałów syntetycznych, przeznaczonych do stosowania jako wyścielenie podłoża zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Dywanowo.pl – trawa do wnętrz i na zewnątrz

Kolekcja sztucznych traw dostępnych w ofercie dywanowo.pl obejmuje podłoża o grubości od 17 (w przypadku modelu Natalie) do 57 mm (w przypadku modelu Anabel). Poszczególne modele różnią się strukturą tworzących je listków oraz zastosowanym odcieniem zieleni. Wszystkie zostały wykonane z lekkiego materiału (polipropylenu i polietylenu). Należy dodać, że sztuczną trawę można zamówić w dowolnej liczbie metrów bieżących, zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami klienta.

Podłoża dostępne w ofercie dywanowo.pl są w pełni przyjazne dla zwierząt oraz dzieci. Posiadają także dużą odporność na oddziaływanie różnorodnych warunków atmosferycznych (w tym deszczu i śniegu). Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane w ogrodzie lub na balkonie. Struktura poszczególnych traw została zaprojektowana w sposób ułatwiający odprowadzanie wody. Dodatkową zaletą sztucznych traw jest ich łatwa instalacja.

Warto wspomnieć, że sztuczna trawa dostępna na dywanowo.pl bardzo wiernie imituje prawdziwą trawę nie tylko pod kątem jej koloru, ale także struktury poszczególnych, tworzących ją listków. W rezultacie, sztuczne trawy nie tylko wyglądają jak prawdziwa trawa, ale sprawiają identyczne wrażenie podczas stąpania po nich bosymi stopami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ