Biblioteki CAD

Gala Collezione to znacznie więcej niż producent mebli tapicerowanych. Marka ta przeznaczona jest dla osób poszukujących własnego, niepowtarzalnego stylu. Co odróżnia ją od innych producentów mebli do salonu? Przede wszystkim duże możliwości personalizacji mebli. Począwszy od koloru i rodzaju obicia, poprzez dobór funkcji, jakie oferować będzie mebel, liczbę siedzisk, aż po szczegóły takie jak nóżki, czy kolor nitki. Dla projektantów wnętrz to wręcz nieskończone pole do eksperymentowania. Pracę z marką Gala Collezione cechuje też dbałość o każdy detal, dlatego na swojej stronie internetowej marka udostępnia swoje biblioteki CAD do pobrania.

Gala Collezione to znacznie więcej niż producent mebli tapicerowanych. Marka ta przeznaczona jest dla osób poszukujących własnego, niepowtarzalnego stylu. Co odróżnia ją od innych producentów mebli do salonu? Przede wszystkim duże możliwości personalizacji mebli. Począwszy od koloru i rodzaju obicia, poprzez dobór funkcji, jakie oferować będzie mebel, liczbę siedzisk, aż po szczegóły takie jak nóżki, czy kolor nitki.

Dla projektantów wnętrz to wręcz nieskończone pole do eksperymentowania. Pracę z marką Gala Collezione cechuje też dbałość o każdy detal, dlatego na swojej stronie internetowej marka udostępnia swoje biblioteki CAD do pobrania. 

Czym są biblioteki CAD od marki Gala Collezione?

Biblioteki CAD marki Gala Collezione, przygotowane zostały z myślach o projektantach wnętrz. Gromadzą one pliki do pobrania w różnych formatach, które znacznie ułatwiają pracę specjalistom od aranżacji. Pliki 3D wszystkich modeli mebli dostępne są pod tym adresem: 

https://www.galameble.com/dla-projektantow/biblioteki-cad-gala-collezione/. Dzięki nim, a także systemom projektowania wspomaganego komputerowo (Computer Aided Design), możliwe jest tworzenie profesjonalnych projektów wnętrz z użyciem wybranych modeli mebli marki Gala Collezione.

Tak przygotowany projekt jest doskonałym narzędziem do pracy z Klientami, ponieważ pozwala im ujrzeć w każdym szczególe efekt końcowy, jeszcze przed podjęciem decyzji. Jeśli Klient ma do niego jakiekolwiek zastrzeżenia, bardzo szybko można wprowadzić do projektu poprawki na podstawie jego uwag albo np. zwizualizować, dlaczego takie rozwiązanie nie sprawdzi się w jego wnętrzu. 

Jak korzystać z biblioteki CAD?

Biblioteki CAD, które udostępnia w swojej witrynie marka Gala Collezione, są opisane bardzo szczegółowo i dzielą się na kilka rodzajów. Można pobrać zarówno paczki zbiorcze – zawierające bryły przygotowane w wybranym formacie dla wszystkich kolekcji z aktualnej oferty,  jak i paczkę dla jednej, wybranej kolekcji. Obok każdej paczki podana jest informacja o jej wersji, formacie plików, które się w niej znajdują, a także wadze. Powyżej pojawiają się także zdjęcia wybranych kolekcji. 

Dzięki tak dokładnemu przygotowaniu materiałów dla projektantów, aranżowanie wnętrz z użyciem mebli marki Gala Collezione to prawdziwa przyjemność. Duży wybór zarówno pojedynczych sof, jak i całych systemów meblowych sprawia, że z łatwością można dobrać sofę idealną do niewielkiego salonu, jak i cały system modułowy dla przestrzennego loftu.

Możliwość wizualizacji konkretnego mebla w przestrzeni naszego domu czy mieszkania, to najlepszy sposób na osiągnięcie wymarzonego efektu. Pozwala spojrzeć na proces projektowania holistycznie, a zarazem uwzględnia najdrobniejsze szczegóły aranżacji. Marka Gala Collezione wie o tym doskonale, dlatego przygotowuje zawsze perfekcyjne rozwiązania dla najbardziej wygórowanych oczekiwań. Sprawdź sam odwiedzając stronę internetową producenta!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ