Awaria wodociągów

0
1048

Każdy kto korzysta z sieci wodociągowej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku jakiejkolwiek awarii pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne jest po prostu niezbędne. Jednak jeśli wydawałoby się komuś, że w wodociągach ktoś siedzi przy telefonie i bardzo chętnie odbiera telefony w sprawie awarii to jest w ogromnym błędzie. Nie dość, że dodzwonić się do nich dosłownie graniczy z cudem, to kiedy już uda się nawiązać połączenie tak naprawdę zaczynają się schody.

Najpierw bardzo „uprzejma” pani próbuje za wszelką cenę przekonać klienta, że usuwanie awarii wodociągowych wcale nie należy do ich obowiązków i należy sobie samemu, za własne pieniądze poradzić. Początkowo jest nieugięta i sprawa wydaje się być beznadziejna. Jednak jeśli klient jest dość wytrwały, uparty, cierpliwy i przekonujący, to udaje mu się tą jakże miłą panią przekonać, że jednak usunięcie tej awarii należy do wodociągów. Tylko, że wtedy okazuje się, że najbliższy wolny termin mają za miesiąc (jak dobrze pójdzie). No i czekaj teraz miesiąc aż łaskawie przyjadą i pomogą. No ręce opadają. Ale co zrobić? Grzecznie dziękujesz tej uprzejmej pani za pomoc i prosisz o umówienie terminu. Tylko tak naprawdę w między czasie i tak szukasz prywatnej firmy, która zdecydowanie wcześniej pomoże uporać się z twoim problemem.

Niestety takich firm na rynkach lokalnych jest bardzo mało. I właśnie dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł założenia własnej działalności gospodarczej specjalizującej się w usuwaniu awarii wodociągowych.

Był to najlepszy pomysł jaki kiedykolwiek wpadł mi do głowy. Zleceń mam tak dużo, że bezrobocie mi z całą pewnością nie grozi. Początki nie były oczywiście różowe. Trzeba było zakupić sprzęt, zatrudnić ludzi, dotrzeć do potencjalnych klientów. Jednak kiedy założyłem stronę internetową https://pogotowiewodociagowe.pl/ i zacząłem udostępniać ją w mediach społecznościowych ilość zleceń wzrosła niesamowicie.

W tym momencie jestem właścicielem fantastycznie prosperującej firmy, zatrudniającej ok. 20 osób. Na brak dochodów nie mogę narzekać. Mogę wręcz powiedzieć, że dochody jakie przynosi moja firma przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Jak się okazało dzięki temu, że miałem problemy z usunięciem awarii we własnym domu wpadł mi do głowy pomysł na idealny biznes. Nie dość, że sprawnie pomagam ludziom uporać się z kłopotliwymi awariami, to jeszcze na tym doskonale zarabiam. Czasem po prostu warto żyć chwilą i nie zastanawiać się zbyt długo tylko najlepiej od razu działać.

Tymaczasen zapraszam na stronę pogotowiewodociagowe.pl 🙂

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ