amol
fot.pixabay.com

Amol to lek, który ma wiele zdolności leczniczych, możesz z jego wykorzystaniem poradzić sobie z wieloma dolegliwościami, które cię spotykają. Amol już od ponad 100 lat gości w wielu domach i stanowi stały element podręcznej apteczki lekarskiej. Sprawdź do czego możesz go wykorzystać!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/amol-lek-na-wszystko-wlasciwosci-i-jego-zastosowanie/

Amol

To ziołowy, złożony produkt leczniczy, który można kupić w postaci płynu. Substancje czynne tego preparatu to olejki eteryczne oraz mentol, które mają właściwości lecznicze. To lek, który właśnie z tego powodu cieszy się ogromną popularnością, a także można go znaleźć w większości domów.

Ma on bardzo szerokie spektrum lecznicze, poprzez zawarte w swoim składzie naturalne olejki eteryczne. Znajdziesz w nim olejek goździkowy, który ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, Dodatkowo olejek cynamonowy, który stymuluje, a także działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo poprawia trawienie oraz pomaga przy braku apetytu.

Olejek cytronelowy działa antyseptycznie, a olejek z mięty pieprzowej pobudza trawienie. Olejek lawendowy uspokaja oraz zwiększa odporność organizmu.

Amol do czego stosować?

To lek, który składa się z olejków eterycznych, które wykazują szereg właściwości, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Amol można stosować w trakcie przeziębienia, ale również do poprawy złego samopoczucia. Sprzyja on również w łagodzeniu różnych dolegliwości, które związane są z bólem głowy oraz bólami mięśniowymi. Zaleca się go również do stosowania po ukąszeniu owadów, gdyż uśmierza uczucie swędzenia.

Dodatkowo Amol można wykorzystywać w przypadku wszelkich dolegliwości dyspeptycznych, a więc na wzdęcia czy niestrawność. Ma on działanie rozkurczowe, a także może być stosowany do załagodzenia problemów trawiennych.

Amol można stosować zewnętrznie do poprawy złego samopoczucia, które wynika z osłabienia organizmy, a także podczas przeziębienia. Można go wcierać również dla lepszego ukrwienia skóry, a nawet w przypadku migreny czy bólów mięśniowych. Można go także stosować doustnie do załagodzenia dolegliwości trawiennych, a także przynosi ulgę po przejedzeniu czy zjedzeniu tłustego lub ciężkostrawnego posiłku.

Przeczytaj też: http://www.busybook.pl/zlewozmywak-z-granitu-syntetycznego/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ